“JAK SE DĚLÁ MUZIKÁL” aneb ROZHOVOR S PRODUCENTEM MUZIKÁLU LES MISÉRABLES – BÍDNÍCI DR. FRANTIŠKEM JANEČKEM

U příležitosti blížících se slavnostních premiér muzikálu LES MISÉRABLES – BÍDNÍCI, které proběhnou koncem příštího týdne (čtvrtek 1. a pátek 2. března 2012) poskytl producent muzikálu dr. František Janeček exklusivní rozhovor,  ve kterém najdete i společnou fotografii všech účinkujících a přípravného týmu:

Bídníci mají za sebou v této chvíli dvě úspěšné veřejné generálky, kde nadšení diváci aplaudovali více jak 15 minut. Poslední dvě veřejné generálky proběhnou v úterý a ve středu a pak už nastává onen slavnostní premiérový okamžik…

CELÝ ČLÁNEK I S FOTOGALERIÍ NALEZNETE ZDE: muzikal-bidnici-frantisek-janecek-tahle-krasa-me-stala-35-milionu.html

Rádi bychom však touto cestou poopravili popisky, které byly na této fotografii v tisku zveřejněny: Vlaďka SKALOVÁ, představitelka EPONINE stojí mezi Renátou PODLIPSKOU (Mme Thénardier) a Filipem ČAPKOU (Thénardier), nikoliv nalevo od nich.  Mezi představitelkami Fantine Kateřinou BROŽOVOU a Petrou PETEROVOU je zachycen představitel Jenana Valjeana David ULIČNÍK a mezi Petrou PETEROVOU a Terezou MÁTLOVOU (Cosette) vidíme představitele Javerta Tomáše BARTŮŇKA.