TISKOVÁ ZPRÁVA

LES MISÉRABLES – BÍDNÍCI odstartují slavnostně již v pátek 14.9.
V pátek 14. září znovu ožije jeviště Divadla GoJa Music Hall jedinečným muzikálem Les Misérables – Bídníci producenta Františka Janečka. Nová divadelní sezóna bude slavnostně odstartována Bídníky – speciál, tedy speciálním představením, v němž se vystřídají všechny alternace tohoto úspěšného díla. Na jednom jevišti budou mít diváci jedinečnou možnost vidět celé hvězdné obsazení muzikálu. Slavnostní představení bude korunováno další slávou – po jeho skončení se bude v prostorách divadla konat oslava producentových 68. narozenin.
Nové posily muzikálu Gabriela Partyšová a Petr Gazdík nebudou při této slávě samozřejmě chybět. Každý ovšem trochu jinak. Zatímco moderátorka a zpěvačka usedne do hlediště a roli Eponiny si bude prozpěvovat jen v duchu, herec, zpěvák a divadelní režisér a zároveň šéf muzikálové sekce Městského divadla Brno se v roli Jeana Valjeanana jevišti objeví. Gábina Partyšová se na své alternantky Magdu Malou a Vlaďku Skalovou a roli Eponiny těšila, v přípravě na ni ji ovšem zbrzdily rodinné problémy. Vše ostatně vysvětluje sama v následujícím prohlášení.

“Každý někdy zažil, že mu není do zpěvu a tak se momentálně cítím i já. Proto v pátek 14. září na Bídnících-speciál v roli Eponiny nevystoupím. Mám ji už nastudovanou, ale chybí mi jevištní průprava. V pátek budu na muzikálu v roli divačky a to velmi ráda, protože Les Misérables – Bídníci jsou mým zamilovaným muzikálem. A ještě mám jeden důvod k tomu, proč se zatím neobjevím na jevišti – natolik si vážím nabídky producenta Františka Janečka a ctím práci všech lidí, kteří na tomto skvělém muzikálu dřeli od hlavních postav až po komparzisty i další důležité kolegy v zákulisí, že jim to nechci svým rozpoložením třeba pokazit. Znovu opakuji, že mi není zrovna do zpěvu a nemusím asi příliš zdůrazňovat, proč. Na Bídnících ovšem nebudu chybět ani kvůli jejich producentovi, má totiž narozeniny. A protože jsme přátelé, čehož si také vážím, chci být u toho a popřát mu osobně všechno nejlepší.”